Dětský tábor Pražanka kontakty TOP-tábory.cz

 

Dětský tábor Pražanka je od r. 2015 členem táborového sdružení TOP-tábory.cz, které vzniklo sloučením táborových aktivit dvou spolků: První táborová z.s. a TOP-tábory z.s.

Dětské rekreaci se naplno věnujeme od roku 2004, v roce 2020 jsme se stali iniciátory založení Asociace dětské rekreace. Díky zájmu dětí a rodičů se nám podařilo zařadit mezi přední organizátory dětských táborů v ČR – své PRÁZDNINY NA MAXIMUM ® už s námi pod vlajkou smajlíka prožilo přes 50.000 dětí!prezident V roce 2023 se pak pro sdružení TOP-tábory.cz obrovským oceněním naší dlouholeté práce stala návštěva prezidenta Petra Pavla, který spolu s paní Evou připravil našim táborníkům zážitek z kategorie těch životních.

S vědomím všech rizik dětského kolektivu v rámci pobytových akcí vycházíme při pořádání táborů ze zásad našeho bezpečnostního programu Tábory bez obav.

V letošním roce nabízíme v našich dvou areálech celkem 9 prázdninových turnusů (jedno či dvoutýdenních). V této sekci vám přinášíme stručné seznámení s nabídkou našeho partnerského tábora Eldorádo:

Dětský tábor ELDORÁDO (Střední Čechy – Rakovnicko – Jesenice u Rakovníka)                 / pro děti 6 – 15 let

Jeden z nejznámějších táborů ve Středních Čechách. Malebný chatkový areál s vlastním vyhřívaným bazénem uprostřed útulného lesního údolí, přímo na břehu Rakovnického potoka (mimo záplavovou zónu). Tradice od r. 1952 (dříve DT Družstevník), už od r. 2004 každoročně zcela vyprodáno! Podrobnosti na www.dt-eldorado.cz

TOP-tábory.cz    PRÁZDNINY NA MAXIMUM ®